На початок
 
Новини Послуги Дані Обладнання Форум Про компанію

Професійне обладнання Thales (Ashtech):

> ProMark 2

 
Загальний опис
Технічні характеристики
Комплектація
Документація
Навчання

> Z-Max

 
Загальний опис
Технічні характеристики
Комплектація
Переваги

> Z-Xtreme

 
Загальний опис
Технічні характеристики

> MobileMaper

 
Загальний опис
Технічні характеристики
Комплектація
Переваги

> MobileMaper CE

 
Загальний опис
Технічні характеристики

Дізнайтеся більше на офіційних сайтах:

Ashtech Magellan

 

Thales Navigation

Обладнання

Компанія "Геоматичні Рішення" є офіційним дистриб’ютором геодезичного обладнання корпорації "Thales Navigation", яка представляє торговельні марки "Ashtech" та "Magellan".

Професійне обладнання для геодезичної зйомки представлене під торгівельною маркою Ashtech - це приймачі ProMark 2(одночастотний) та Z-Max та  Z-Xtreme (двохчастоні), які мають можливість працювати в кінематичному режимі.

Довідка про Thales Navigation

Компанія Thales Navigation є одним зі світових лідерів в області розробки і виробництва засобів для позиціонування, навігації, зв'язку та апаратури орієнтування для ринків США і Європи. Апаратура побутового застосування пропонується компанією під торговою маркою Magellan, продукти під торговою маркою Ashtech GPS і GNSS виробляються для професійних топографічних робіт, а також для GIS-картографування і OEM-ринку.

Thales Navigation є філією корпорації Thales, яка працює в області аерокосмічних досліджень, оборони, геоінформаційних технологій і послуг.

Представники Європейської спільноти вирішили, що під головуванням компанії Thales буде проводитися розробка та здійснення програми створення та розвитку Європейської Супутникової Навігаційної Системи GALILEO. Ця система створюється за кошти Євросоюзу як альтернатива системам GPS та ГЛОНАСС і буде складатися з 30 супутників, що забезпечать повне покриття території Європи.

Прибуток корпорації Thales за 2002 рік складає 9 млрд. дол., а кількість співробітників Thales в усьому світі – біля 65 тис. чоловік.

Переваги запропонованих рішень

Основними перевагами наших послуг з постачання та обслуговування цього обладнання, в порівнянні з наявними на українському ринку аналогами, є:

  1. Наше обладнання збирається в Україні, що дає можливість значно скоротити терміни постачання обладнання та його гарантійного обслуговування. Крім того, ми намагаємося зробити комплектацію нашого обладнання найбільш дешевим для користувача (за інших рівних умов), максимально використовуючи комплектуючі, що виготовляються в Україні.
  2. Хоча питаннями постачання геодезичного обладнання компанія займається другій рік, її працівники мають великий (7 років) досвід з використання GPS–приймачів та проведення учбових курсів за цією тематикою.
  3. Ми першими з усіх дилерів Thales на території СНД досить якісно виконали переклад всієї документації по приладу ProMark2 і програмному забезпеченню Ashtech Solutions на російську мову, що також характеризує нашу компетенцію. Всі наші покупці одержують цей набір документації, а також необхідні для початку самостійної роботи консультації.
  4. В рамках проектів “Підтримка ефективного збору даних та реєстрації для розвитку системи реєстрації прав та нерухомої власності” та „Створення умов для впровадження в Україні Національної інфраструктури геопросторових даних”, створені навчальні матеріали з сучасних методів збору та обробки геопросторових даних під назвою: “Підтримка процесів ефективного збору даних та реєстрації для розвитку системи реєстрації прав та нерухомої власності в Україні”, в яких значне місце (46 сторінок) займає GPS-тематика.
  5. On-line форум для підтримки користувачів. Це дає можливість всім користувачам обмінюватися досвідом використання та звертатися самостійно до відповідей на ті питання, що були вирішені раніше.

 

© "Геоматичні рішення", 2002 - 2005
info(sobaka)geosolutions.com.ua
Надіслати пошту Карта сайту English version