На початок
 
Новини Послуги Дані Обладнання Форум Про компанію

Професійне обладнання Thales (Ashtech):

> ProMark 2

 
Загальний опис
Технічні характеристики
Комплектація
Документація
Навчання

> Z-Max

 
Загальний опис
Технічні характеристики
Комплектація
Переваги

> Z-Xtreme

 
Загальний опис
Технічні характеристики

> MobileMaper

 
Загальний опис
Технічні характеристики
Комплектація
Переваги

> MobileMaper CE

 
Загальний опис
Технічні характеристики
 

Приймач Z-Max

[ Технічні характеристики ]

 

Геодезична система Z-Max, що розроблена компанією THALES Navigation,- це високоточне рішення для GPS-зйомок, топографії і будівництва. Система поєднує в собі чудову реалізацію режиму RTK, сучасний дизайн і повнофункціональне програмне забезпечення. Z-Max дозволяє визначити просторове положення точок з геодезичним рівнем точності.

Характерні риси системи Z-Max:

Неперевершена продуктивність у режимі RTK: Z-Max займає особливе положення серед GPS-приймачів завдяки технології ADAPT-RTK. Це революційна технологія, що забезпечує значне розширення зони робіт у режимі RTK із сантиметровою точністю і легкою адаптацією до поточного умовам роботи. Z-Max забезпечує винятково високую вірогідність даних у зоні роботи режиму RTK.

Прогресивний модульний дизайн: Особливістю Z-Max є модульний дизайн із можливістю взаємної заміни базового і рухомого приймачів, що забезпечує швидку і просту оптимізацію конфігурації системи в умовах виконання польових робіт.

Система Z-Max має достатню універсальність, разом з нею можуть поставлятися аксесуари для забезпечення електроживлення, перенесення системи, її зв'язку з зовнішніми пристроями, збору, передачі й обробки даних вимірів.

Рухомий приймач RTK без кабелів: Реалізована в приймачі технологія бездротової передачі даних Bluetooth дозволяє не використовувати в рухомому RTK- приймачі комунікаційні кабелі між контролером та приймачем.

Зв'язок між приймачами на великих відстанях: УКХ, стільниковий (GSM) чи УКХ+GSM комунікаційний модуль (вперше використаний в області GPS-приладобудування) легко встановлюється (додається) в корпус приймача.

Нова УКХ-антена торгової марки Vortex: Прогресивна технологія дозволяє відмовитися від використання традиційних УКХ-антен і антенних кабелів.

Внутрішнє програмне забезпечення приймача: Використання цього ПЗ дозволяє  споживачам реалізувати широкий спектр функцій, включаючи управління роботою  приймача, виконання зйомок у режимах статики, stop & go, кінематики, реалізації режиму RTK, не підключаючи зовнішній польовий контролер.

Особливості використання Z-Max в геодезії

Система Z-Max дозволяє використовувати переваги новітніх розробок в області геодезичних технологій, що використовуються в топографічних і будівельних роботах, шляхом інтеграції польового та офісного програмного забезпечення. Використання Z-Max разом з цим набором потужних програмних інструментів дозволить вам розширити свої виробничі можливості, підвищити продуктивність, поліпшити якість даних, що збирається.

Fast Survey - це досить потужне програмне забезпечення з графічним інтерфейсом, що може використовуватися при роботі з приймачем  у польових умовах . Воно дозволяє кодувати об'єкти, виконувати роботи в режимі реального часу, змінювати настройки приймача, реалізовувати функції координатної геометрії (COGO), і при цьому воно є цілком сумісним з електронними тахеометрами різних виробників. Всі ці можливості доступні з використанням зручного сенсорного (touch-screen) меню.

Програмне забезпечення GNSS Studio - це пакет офісних програм, що допоможе вам реалізувати всі етапи збору й обробки GPS-даних, від планування вимірів до представлення кінцевої продукції споживачу.

© "Геоматичні рішення", 2002 - 2005
info(sobaka)geosolutions.com.ua
Надіслати пошту Карта сайту English version