На початок
 
Новини Послуги Дані Обладнання Форум Про компанію

Професійне обладнання Thales (Ashtech):

> ProMark 2

 
Загальний опис
Технічні характеристики
Комплектація
Документація
Навчання

> Z-Max

 
Загальний опис
Технічні характеристики
Комплектація
Переваги

> Z-Xtreme

 
Загальний опис
Технічні характеристики

> MobileMaper

 
Загальний опис
Технічні характеристики
Комплектація
Переваги

> MobileMaper CE

 
Загальний опис
Технічні характеристики
 

Комплектація ProMark 2

ProMark2 – це повнофункціональний GPS-комплекс, що вирішує задачі навігації і виконання точних геодезичних зйомок. Комплекс ProMark2 містить у собі два чи більш GPS-приймачі, GPS-антени і всі допоміжні компоненти, необхідні для ефективної роботи й одержання якісних даних GPS-зйомки за мінімальний проміжок часу.

Комплекс ProMark2 використовує стандартні штативи або GPS-штативи з фіксованою висотою для установки компонентів над визначеною точкою зйомки. Приймач ProMark2 захоплює сигнали, що посилаються GPS-супутниками, і зберігає цю інформацію у внутрішній пам'яті. Зібрані дані переносяться з приймача ProMark2 за допомогою інтерфейсного кабелю і передаються в комп'ютер для постобробки.

Комплекс ProMark2 працює разом з програмним забезпеченням Ashtech Solutions – високо автоматизованим інструментом постобробки даних GPS. Ashtech Solutions є повним, зручним пакетом програмного забезпечення, що обробляє отримані дані GPS, одержуючи при цьому точні координати і представляючи результати в доступних форматах звітів (Microsoft Word).

До складу комплексу ProMark2 входять таки компоненти:

 • Власне GPS-приймач ProMark2. Одержує і зберігає неопрацьовані дані з GPS-супутника по кожному пункті. Дані з кожного ProMark2 пізніше обробляються з метою визначення відносного місцерозташування знімальних пунктів.

 • Зовнішня GPS-антена, необхідна для геодезичної зйомки. Тоді як для цілей навігації досить вмонтованої антени, для одержання якісних даних точної геодезичної зйомки необхідна зовнішня антена.

 • Зовнішній антенний кабель підключає приймач ProMark2 до зовнішньої антени. Маленький штекер кабелю підключається до ProMark2 через задню частину приймача. Великий штекер підключається до зовнішньої антени.

 • Вертикальний подовжувач антени забезпечує можливість підключення антенного кабелю, коли антена встановлена на штативі. Його довжина складає 3 дюйми (7,62 см).

 • Польовий утримувач приймача виконує ряд функцій. По-перше, він є засобом установки GPS-приймача ProMark2 на штативі. По-друге, він забезпечує підключення зовнішньої антени до приймача ProMark2. Нарешті, на ньому розташований кронштейн для підключення зовнішнього джерела живлення до приймача ProMark2.

 • Вимірювальна стрічка використовується для виміру висоти між GPS-антеною і точкою зйомки. Кінець стрічки фіксується на корпусі антени. Рулетка опускається до земної поверхні в точці стояння приладу, після чого з поверхні стрічці зчитується висота антени.

 • Польова сумка використовується для транспортування компонентів комплексу ProMark2.

 • Офісний утримувач приймача з вбудованим кабелем передачі даних є приладом для підключення приймача ProMark2 до офісного комп'ютера з метою передачі зібраних у ході GPS-спостережень даних. Коли ProMark2 установлюється в утримувач, кабель передачі даних автоматично підключається до приймача через контакти на задній частині його корпусу.

 • Панель швидкої ініціалізації використовується для знімання в режимі stop-and-go та в кінематичному режимі. При її використанні час ініціалізації на відомій точці може бути скорочений до 5 хвилин.

 • Програма постобробки даних GPS-спостережень Ashtech Solutions містить інструменти для планування GPS-вимірів, передачі та обробки супутникових даних GPS з кожного приймача ProMark2 з метою одержання відносних координат усіх точок зйомки.

Документація

Наступні види документації поставляються з ProMark2:

 • ProMark2 Survey System User’s Guide for Survey – Інструкції з використання ProMark2 для геодезичних зйомок.
 • User’s Guide for Navigation – Інструкції з використання ProMark2 для навігації. Цей посібник може бути включене в систему під ім'ям MAP330 User manual.
 • Ashtech Solutions User’s Guide – інструкції з використання офісного програмного забезпечення Ashtech Solutions для планування GPS-вимірів, передачі даних, та обробки супутникових даних GPS.

Додаткові предмети, що входять у комплект

 • Штатив, підставка (трегер), адаптер підставки
  Для кожного приймача комплексу ProMark2 вам знадобиться штатив, підставка й адаптер підставки - для того щоб установити GPS-антену над точкою зйомки.
 • GPS-віха
  Пристрій для кріплення ProMark2 при роботі в кінематичному режимі та в режимі stop-and-go.
© "Геоматичні рішення", 2002 - 2005
info(sobaka)geosolutions.com.ua
Надіслати пошту Карта сайту English version