На початок
 
Новини Послуги Дані Обладнання Форум Про компанію

Професійне обладнання Thales (Ashtech):

> ProMark 2

 
Загальний опис
Технічні характеристики
Комплектація
Документація
Навчання

> Z-Max

 
Загальний опис
Технічні характеристики
Комплектація
Переваги

> Z-Xtreme

 
Загальний опис
Технічні характеристики

> MobileMaper

 
Загальний опис
Технічні характеристики
Комплектація
Переваги

> MobileMaper CE

 
Загальний опис
Технічні характеристики

 

 

Приймач ProMark 2

Багатоцільовий Приймач

Супутниковий приймач ProMark2™ фірми Ashtech® дозволяє виконувати координатні GPS-вимірювання для геодезичних і навігаційних цілей.
ProMark 2 поєднує в собі якості геодезичного приймача ( в режимі постобробки) та приймача, який застосовується для цілей рекогносцировки або автономної навігації (з використанням сигналів диференційних поправок геостаціонарних супутникових систем WAAS і EGNOS). ProMark 2 - чудовий інструмент для виконання геодезичних робіт одним оператором.

Зйомка з ProMark2

Система ProMark2 розроблена для проведення GPS-зйомки з використанням статичного, stop-and-go і кінематичного режиму збору GPS-даних. Три режими працюють незалежно, і GPS-приймач повинен бути виключений для переходу в інший режим.

У статичному режимі збору даних GPS-приймачі одночасно збирають неопрацьовані дані з усіх доступних супутників. Тривалість збору даних залежить від відстані між приймачами, геометрії супутників, умов в місцях збору даних (наприклад: наявність дерев, будинків та інших об’єктів, що закривають частину неба). Після завершення збору даних вони передаються з GPS-приймачів в комп'ютер для наступної постобробки з використанням програми Ashtech Solutions, або іншого програмного забезпечення (через протокол RINEX).

Статичний метод збору даних дає більш точні і надійні результати координатних визначень. Це викликано, в-основному, тривалими періодами вимірів, необхідними при статичному зборі даних.

У режимі збору даних stop-and-go системи GPS-приймача одночасно збирають неопрацьовані дані з усіх доступних супутників під час стояння на відповідних пунктах і під час руху між ними. У більшості випадків, один GPS-приймач розташований на відомому пункту (вихідний пункт), що є базовою станцією збору даних у цьому місці протягом усієї зйомки. Додаткові GPS-приймачі використовуються для визначення місця розташування пунктів зйомки, між якими рухаються GPS-приймачі. Період зйомки по методу stop-and-go значно коротший, ніж при статичному методі. Після завершення збору даних вони передаються з GPS-приймачів в комп'ютер для наступної постобробки з використанням програми Ashtech Solutions, або іншого програмного забезпечення (через протокол RINEX).

Метод stop-and-go швидше за статичний, але не настільки точний, тому що період вимірів набагато коротший. Проте, цього достатньо для вирішення багатьох землевпорядних задач.

У кінематичному режимі GPS-приймачі збирають неопрацьовані дані одночасно з усіх доступних супутників під час руху. У більшості випадків, один GPS-приймач розміщується на відомому пункті, що є базовою станцією збору даних у даному місці протягом усієї зйомки. Додаткові GPS-приймачі використовуються для визначення просторового положення лінійних об'єктів. Інтервал запису може бути встановлений оператором для збору необхідного об’єму даних, в залежності від швидкості пересування GPS-приймача. Після завершення збору даних, вони передаються з GPS-приймачів в комп'ютер для наступної постобробки з використанням програми Ashtech Solutions, або іншого програмного забезпечення (через протокол RINEX).

Кінематичний метод збору даних є найкращим при визначенні координат лінійних або площинних об'єктів, таких як дороги, озера, нафтопроводи, газопроводи, ліній електропередач тощо.

Навігація з ProMark2

ProMark2 містить у собі широкий спектр навігаційних можливостей, що дає можливість ефективніше виконувати щоденні геодезичні роботи. До них відносяться:

 • Наявність записаної у внутрішній пам’яті GPS-приймача цифрової карти, яка може бути використана для швидкого пошуку місця виконання робіт. Існує можливість введення відомих координат пункту, що приймається за початковий (waypoint) і використовувати ProMark2 для навігації по карті;
 • Найближчим часом ProMark2 буде містити карту території України. Всі приймачі ProMark2, які будуть приймати участь у конкурсі на постачання обладнання, матиме можливість безкоштовно обновити програмне забезпечення приймача з додатковою функцією “Карта України”;
 • Найближчим часом інтерфейс приймача ProMark2 буде русифіковано, а згодом і українізовано. Всі приймачі ProMark2, які будуть приймати участь у конкурсі на постачання обладнання, матиме можливість безкоштовно обновити програмне забезпечення приймача з додатковою функцією підтримки російської та української мови.

ProMark2 містить у собі можливість використання широкозонних систем диференційних поправок (WAAS та EGNOS) для забезпечення більшої точності визначення координат.

Переваги

 1. Насамперед, ми пропонуємо найбільше ефективне рішення для виконання землевпорядних та інших робіт із всіх існуючих на даний момент. З одного боку, воно досить просте і зрозуміле в експлуатації, а, з іншої сторони, у ньому немає надлишкових функцій, за які клієнт повинний платити власні кошти. Таким чином, забезпечується задана якість виконання всього комплексу робіт при мінімальних витратах, що сьогодні необхідно більшості користувачів.
 2. Пропонований нами GPS-комплекс ProMark2 має навігаційний режим роботи, за допомогою якого можна швидко виконати процедуру рекогносцировки. При цьому можна увести відомі координати точки, що призначається як початковий пункт (waypoint), і далі використовувати ProMark2 для цілей навігації. Для ефективної реалізації цього режиму незабаром у внутрішню пам’ять приймача буде записуватися карта України.
 3. Працівниками компанії зроблено переклад наступної документації:
     a. ProMark2 Survey System User’s Guide for Survey – Інструкції з використання ProMark2 для      геодезичних зйомок;
     b. Ashtech Solutions User’s Guide – інструкції з використання офісного програмного      забезпечення Ashtech Solutions для планування GPS-вимірів, передачі даних, та обробки      супутникових даних GPS.
 4. Компанія «Геоматичні Рішення» за короткий термін вже виконала поставки GPS-обладнання в межах України комплектів ProMark2 різним підприємствам України (Київ, Одеса, Львів).

На цей день ця пропозиція є найвигідніша при відношенні вартість/якість.

 
Ashtech PM2 "kin"
Ashtech Locus kin
Sokkia Stratus Static
Sokkia Stratus kin
Topcon Hiper
Leica 510
Trimble 4600
Ціна
€ 5 595
€ 7 280
€ 5 600
€ 7 000
13,4k
15,7k
11,2k
Статика
так
так
так
так
так
так
так
Кінематика
так
так
ні
так
так
так
так
WAAS
так
ні
ні
ні
так
так
ні
Навігація
так
ні
ні
ні
так
так
так
Вбудовані карти
так
ні
ні
ні
ні
ні
ні
Вбудований контролер
так
ні
ні
ні
ні
так
ні
Оновлення до RTK
ні
ні
ні
ні
так
так
так
Вага, кг
1.71
2.23
-
2.5
3.05
3.29
3.0
Час роботи, год
8
50
20
20
25
8
32
Робоча температура, С
-10, +60
-20, +65
-20, +65
-20, +65
-20, + 55
-20, + 55
-40, +65
Температура зберігання, С
-20, +70
-40, +85
-40, +65
-40, +65
-40, +55
-40, + 75
-55, +75

 

© "Геоматичні рішення", 2002 - 2005
info(sobaka)geosolutions.com.ua
Надіслати пошту Карта сайту English version