На початок
 
Новини Послуги Дані Обладнання Форум Про компанію

Професійне обладнання Thales (Ashtech):

> ProMark 2

 
Загальний опис
Технічні характеристики
Комплектація
Документація
Навчання

> Z-Max

 
Загальний опис
Технічні характеристики
Комплектація
Переваги

> Z-Xtreme

 
Загальний опис
Технічні характеристики

> MobileMaper

 
Загальний опис
Технічні характеристики
Комплектація
Переваги

> MobileMaper CE

 
Загальний опис
Технічні характеристики

 

 

 

Загальна характеристика GPS/GIS-приймача MobileMapper


Влітку 2003 року компанія THALES Navigation оголосила про випуск нового GPS-приймача, призначеного для збору просторових даних і швидкої їх передачі в ГІС. Він називається MobileMapper є портативним і легким приймачем з кольоровим дисплеєм. Він може ефективно використовуватися при управлінні об'єктами інфраструктури територій, в роботі лісників, землевпорядників та інших фахівців, яким по роду службової діяльності необхідно оперативно одержувати й обробляти просторову інформацію.

З одного боку, в приладі реалізована більшість функцій, необхідних для роботи даних фахівців, а, з іншого боку, він досить простий, і для того, щоб навчитися з ним працювати, не потрібно багато часу. В комплекті з приладом поставляється програмне забезпечення MobileMapper Office. Воно дозволяє здійснювати обмін інформацією між приймачем і комп'ютером, передаючи такі дані, як бібліотеки кодів об'єктів, списки точок, карти і схеми об'єктів зйомки, поновлені схеми з обліком зібраних польових даних тощо. Програмне забезпечення MobileMapper Office підтримує широко розповсюджені формати просторових даних: .shp, .dxf і .mif.

MobileMapper працює з картами флеш - пам’яті формату Security Digital, причому дані, накопичені приймачем, можуть бути передані не тільки через його послідовний порт, але і переписані безпосередньо з карти пам'яті.

Ця нова GPS-апаратура забезпечує точність просторових даних, що збирається, на рівні 1 – 2 метрів в диференційному режимі, приймаючи поправки від служб WAAS/EGNOS.

Прилад має гарний захист від впливів зовнішнього середовища. Одним з головних достоїнств цієї моделі є її більш низька ціна в порівнянні з аналогічними приладами при порівнянних показниках якості.

Технічні характеристики

 

© "Геоматичні рішення", 2002 -2003
info(sobaka)geosolutions.com.ua
Надіслати пошту Карта сайту English version